NEVOKU Nedir?
 
  • NEVOKU, tüm ders materyallerini tek bir yerde toplamanı sağlar. Böylece, aradan yıllar geçse dahi tüm notlarına ve ödevlerine istediğin zaman, istediğin yerden ulaşabilirsin. Kopyala/yapıştır, otomatik kaydetme, gelişmiş editör vb. özellikler ile içeriğini kolayca oluşturabilir, istersen video ve resimlerle veya hazır dosya ekleyerek içeriğini zenginleştirebilirsin.

  • NEVOKU, hazırladığın ödevleri, projeleri ve tezleri satarak gelir elde etmeni sağlar. Böylece, çalışmalarını hazırlamak için harcadığın emeğin karşılığını en iyi şekilde almış olursun. Ödevlerini, kendi yaratacağın "Satış Çantaları" içinde istediğin şekilde gruplayabilir ve satış fiyatını belirleyebilirsin. İçeriğin nevoku tarafından onaylandıktan sonra satışa çıkacaktır. Satış yapıldığı anda ücreti hesabında görebilirsin.

  • NEVOKU ile, ders notlarını, konu özetlerini ve sınav soru tahminlerini de satabilirsin. Hiçbir ücret ödemeden hem ders çalışabilir, hem de gelir elde edebilirsin! İstersen notlarını ve ödevlerini sadece belirlediğin arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

  • NEVOKU'daki içeriğe ulaşmanın en kolay yolu arama yapmaktır. Aradığın içerik ile ilgili anahtar kelimeleri girerek istediğin bilgiye kolayca ulaşırsın. Arama sonuçlarını Okul, Bölüm ve Ders Adı'na göre filtreleyebilirsin. Ayrıca, Ders ve Arkadaş araması da yapabilirsin.